קטגוריות נבחרות

השכרת ציוד

השכרת ציוד , השכרת גנרטור , השכרת אוהל , השכרת ציוד לאירועים , השכרת ציוד למסיבות

למושג הסכם או חוזה עשויים להיות מובנים שונים בהתאם להקשר שבו הופיע. לעיתים המושג מבטא את הפעולות המשפטיות שתוצאתן היא הסכם. לעיתים המושג הסכם מבטא את המסמך הסופי שמבטא את רצונות הצדדים.

הסכם או חוזה יכול להיווצר בכתב או בעל פה. הסכמים או חוזים שנכרתים בעל פה מעוררים לעיתים קושי להוכיח מה היתה הכוונה המלאה והמדוייקת של הצדדים. העלאת הסיכום בין הצדדים על הכתב בצורת הסכם או חוזה עשויה לייתר רבים מאותם ויכוחים וסכסוכים.

בשלב השני יש לוודא שנערך עבורכם הסכם או חוזה ערוך בצורה מקצועית וטובה, ובין היתר לוודא שההסכם או החוזה מקיף את כל ההסכמות בין הצדדים ושלשון ההסכם או החוזה בהירה וברורה ואינה נתונה לפרשנויות סותרות.

אתר ההסכמים "contracts" ריכז עבורכם דוגמאות של עשרות הסכמים חוזים ומסמכים משפטיים בנושאים רבים. המסמכים באתר מסודרים בהתאם לתחום שבו הם עוסקים. יש לזכור כי כל המסמכים באתר מובאים לשם התרשמות בלבד.

 

הבהרה והגבלת אחריות: השימוש באתר מותנה בהסכמתך כי הקישורים וההסכמים באתר מובאים להתרשמות והעשרה עצמית בלבד, הם אינם מהווים משום ייעוץ או הצעה להשתמש בהם ואינם יכולים לשמש עילה לתביעה. הדוגמאות עלולות להיות לא מדויקות ו/או לא עדכניות ו/או לא מתאימות לנסיבותיך. יש להיוועץ בעורך דין המתמחה בתחום שיבחן את נסיבותיך לפני חתימה על הסכם.

קישורים להסכמים

שם המסמך קישור לאתר לחץ להורדה נוסף לאתר
הסכם השכרת ציוד OnAir 13/09/2009
הסכם השכרת ציוד קמפינג Top Camping 13/09/2009
הסכם שכירות לנשק משטרת ישראל 10/03/2011