קטגוריות נבחרות

בריאות

סודיות , ויתור על סודיות , טופס ויתור על סודיות , כתב ויתור על סודיות , שמירת סודיות, התחייבות לשמירת סודיות, כתב סודיות, הצהרת סודיות

למושג "הסכם" או "חוזה" עשויים להיות מובנים שונים בהתאם להקשר שבו הוא מופיע. לעיתים המושג הסכם מבטא את הפעולות המשפטיות שתוצאתן היא הסכם. לעיתים המושג הסכם מבטא את המסמך הסופי שמבטא את רצונות הצדדים.

הסכם או חוזה יכול להיווצר בכתב או בעל פה. בהסכמים וחוזים שנכרתים בעל פה קיים לעיתים קושי בסיסי ומהותי להוכיח מה היתה הכוונה המלאה והמדוייקת של הצדדים. העלאת הסיכום בין הצדדים על הכתב בהסכם או חוזה עשויה לייתר רבים מאותם ויכוחים וסכסוכים.

אתר "contracts" ריכז עבורכם דוגמאות של מאות הסכמים חוזים וטפסים משפטיים בנושאים רבים בהתאם לתחום שבו הם עוסקים. כל המסמכים באתר מובאים לשם התרשמות בלבד. 

הבהרה והגבלת אחריות: השימוש באתר מותנה בהסכמתך כי הקישורים וההסכמים באתר מובאים להתרשמות והעשרה עצמית בלבד, הם אינם מהווים משום ייעוץ או הצעה להשתמש בהם ואינם יכולים לשמש עילה לתביעה. הדוגמאות עלולות להיות לא מדויקות ו/או לא עדכניות ו/או לא מתאימות לנסיבותיך. יש להיוועץ בעורך דין המתמחה בתחום שיבחן את נסיבותיך לפני חתימה על הסכם.

קישורים להסכמים

שם המסמך קישור לאתר לחץ להורדה נוסף לאתר
כתב ויתור על סודיות משרד הבריאות 22/09/2009
כתב ויתור על סודיות רפואית האוניברסיטה העברית 22/09/2009
כתב ויתור על סודיות רפואית צבא הגנה לישראל 22/09/2009